Autoservisai ir dažniausiai pasitaikantys klientų klausimai

naudotos automobiliu dalysTurbūt ne vienas iš mūsų svajoja vairuoti automobilį, kuris niekada nekeltų problemų ir rūpesčių, o, svarbiausia, negestų. Deja, šios problemos negali išvengti nė vienas automobilio vairuotojas. Dėl šios priežasties imamės apžvelgti dažniausiai pasitaikančius klientų klausimus su kuriais susiduria autoservisai.

Neužsiveda variklis

Tyla ar besisukantis, tačiau neužsivedantis variklis sukant automobilio raktelį nieko gero nereiškia. Pasak specialistų yra net kelios priežastys, dėl kurių gali neužsivesti variklis. Viena populiariausių – išsikrovęs automobilio akumuliatorius, dažniausiai nusėdantis dėl neapsižiūrėjimo, t.y.  palikus degti automobilio lempas ir pan.

Užsidegusi tepalo lemputė prietaisų skydelyje

Prietaisų skydelyje užsidegusi tepalo lemputė įspėja apie sumažėjusį tepalo lygį jūsų automobilyje. Jei lemputė dega geltona spalva, tai reiškia, jog pakaks patiems papildyti tepalo atsargas, tuo tarpu užsidegusi raudona lemputė įspėja apie būtinybę nedelsiant nustoti naudoti automobilį ir kuo skubiau vežti jį į autoservisą.

Stabdant dreba vairas

Drebantis vairas spaudžiant stabdžių pedalą gali įspėti apie stabdžių diskų arbą stabdžių kaladėlių nusidėvėjimą. Susidūrus su tokia problema delsti neverta – stabdžių sistema yra turbūt viena svarbiausių automobilio valdymo elementų. Dėl šios priežasties autoservisai dažniausiai yra užpildyti automobiliais, kurių savininkai įtaria stabdžių sistemos gedimus.

Stabdant automobilis mėtosi po kelią

Jei stabdant automobilį šis ima mėtytis po kelią arba važiuoja netolygiai reikėtų susirūpinti automobilio važiuokle. Važiuoklė valdo automobilio vairo mechanizmą ir ratus, todėl tai yra dar viena itin svarbi automobilio dalis. Važiuoklės remontas dažniausiai neužima daug laiko, todėl įtariant gedimus neverta jaudintis, kad remontas užtruks labai ilgai.

Automobilis negreitėja spaudžiant greičio pedalą

Negreitėjantis automobilis spaudžiant greičio pedalą ar iš sankabos sklindantis neįprastas garsas įspėja apie galimą automobilio sankabos gedimą. Sankabos problemos dažniausiai atsiranda dėl atlaisvėjusių varomojo disko laikiklių, nekokybiškai atlikto remonto ar paprasčiausio susidėvėjimo.

Kaip išsirinkti žiemines padangas?

Artėjant žiemos sezonui autoservisai tiesiog užsikemša nuo vairuotojų atvykusių pasikeisti automobilių padangas. Žiemos metu keliai tampa itin pavojingi, todėl žieminės padangos užtikrina eismo saugumą. Ką reikia žinoti renkantis žiemines padangas? Svarbu atkreipti dėmesį į padangų kokybę ir tipą, t.y. tiems vairuotojams, kurie daugiau važinėja miesto gatvėmis reikėtų rinktis kietesnes padangas, tuo tarpu daugiau laiko praleidžiantiems užmiesčio keliuose – minkštesnes padangas. Padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis kaip trys milimetrai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.